Serwis w regionie

slider1

kasz

Prowadzimy działalność na terenie województwa pomorskiego
w szczególności region kaszubski:

Sierakowice, Kartuzy, Chmielno, Somonino, Stężyca, Sulęczyno, Parchowo, Bytów, Lipusz, Dziemiany, Kościerzyna, Nowa Karczma, Tuchomie, Czarna Dąbrówka, Żukowo, Przodkowo, Szemud, Linia, Cewice, Łęczyce, Luzino, Wejherowo, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Jurata,J astarnia, Hel, Puck. To niektóre wymienione miejscowości ale na życzenie Państwa dojedziemy do każdej miejscowości w województwie pomorskim jak i regionie kaszubskim.

W związku z dużą ilością zapytań informujemy, że nie naprawiamy drobnego AGD tzn. odkurzaczy, żelazek, czajników elektrycznych, mikserów, robotów kuchennych, mikrofalówek itp… oraz lodówek następujących marek: LG, Samsung, Daewoo. Nie sprzedajemy części oraz nie udzielamy porad telefonicznych.

Naprawa pralek, serwis AGD Kaszuby
Działamy na terenie Kaszub już od kilkunastu lat. Nasze doświadczenie w branży AGD, gwarantuje państwu rzetelne i uczciwe wykonie usługi w możliwie krótkim terminie.

Licznik odwiedzin: 1256

Specjalizujemy się w naprawie pralek , zmywarek i innych sprzętów gospodarstwa domowego. Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym wszystkich czołowych producentów AGD.

Back to Top