Kontakt

slider1-(1)

Naprawa i serwis pogwarancyjny AGD

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: tel. 696 504 305

 

Nasz e mail: biuro.agdserwis.kaszuby@gmail.com

Zgłoszenia awarii przyjmujemy 24h. Naprawy u klienta dokonujemy w godzinach :
pn.-pt. 8:00-22:00, sob. 8:00-15:00

Umawiamy się co do terminu przyjazdu naszego technika,podczas rozmowy telefonicznej zostaniecie Państwo zapytani o podstawowe informacje dotyczące marki, typu urządzenia oraz usterki.

kasz

Prowadzimy działalność na terenie województwa pomorskiego w szczególności region kaszubski:

 

Sierakowice, Kartuzy, Chmielno, Somonino, Stężyca, Sulęczyno, Parchowo, Bytów, Lipusz, Dziemiany, Kościerzyna, Nowa Karczma, Tuchomie, Czarna Dąbrówka, Żukowo, Przodkowo, Szemud, Linia, Cewice, Łęczyce, Luzino, Wejherowo, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Jurata, Jastarnia, Hel, Puck. To niektóre wymienione miejscowości ale na życzenie Państwa dojedziemy do każdej miejscowości w województwie pomorskim jak i regionie kaszubskim.

W związku z dużą ilością zapytań informujemy, że nie naprawiamy drobnego AGD tzn. odkurzaczy, żelazek, czajników elektrycznych, mikserów, robotów kuchennych, mikrofalówek itp… oraz lodówek następujących marek: LG, Samsung, Daewoo. Nie sprzedajemy części oraz nie udzielamy porad telefonicznych.

Zgłoszenia On-Line

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Adres naprawy: Ulica/ nr domu/ nr lokalu/ miejscowość (wymagane)

DANE SPRZĘTU

Rodzaj sprzętu/marka/model/objawy awarii

Naprawa pralek, serwis AGD Kaszuby
Działamy na terenie Kaszub już od kilkunastu lat. Nasze doświadczenie w branży AGD, gwarantuje państwu rzetelne i uczciwe wykonie usługi w możliwie krótkim terminie.

Licznik odwiedzin: 1846

Specjalizujemy się w naprawie pralek , zmywarek i innych sprzętów gospodarstwa domowego. Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym wszystkich czołowych producentów AGD.

Back to Top